پارتیشن های اختصاصی و مزایای آنها

پارتیشن های اختصاصی یک نمونه از انواع  تقسیم کننده ها و جدا کننده ها می باشد که بیشتر در اماکن عمومی و پر رفت و آمد کاربرد دارد . در واقع باید بگویم که پارتیشن های اختصاصی یکی از پارتیشن های بسیار پر کاربرد در میان پارتیشن های موجود در بازار می باشد و از آن برای جداسازی فضای محیط از یکدیگر به عنوان جداکنند اختصاصی استفاده می شود .

پارتیشن های اختصاصی و مزایای آنها

پارتیشن اختصاصی نیز مانند انواع پارتیشن های دیگر کاربرد گسترده ای در زمینه جداسازی و تقسیم دارد و دارای طرح و رنگ های گوناگون و منحصر به فرد می باشد و این امکان را به مشتری می دهد تا با توجه به نیاز خود با هر سلیقه ای که دارد بهترین انتخاب را داشته باشد. پارتیشن های اختصاصی در ابعاد مختلف تولید می شود و از آن می توان در ساخت حمام مستر در اتاق خواب ، اتاق بازی ، اتاق مطالعه ، اتاق کار و ... استفاده کرد و از پارتیشن اختصاصی می توان  در شرکت ها و ادارات نیز استفاده کرد.

در محیط هایی مانند ادارات ، شرکت ها و ... که اغلب شلوغ و پر رفت و آمد است ؛ کارکنان برای انجام کار های خود نیاز به تمرکز بیشتری دارند بنابراین باید بگویم که در چنین موقعیتی استفاده از این محصول برای جدا سازی فضای کاری کارمندان از یکدیگر انتخاب مناسبی است.

پارتیشن اختصاصی

ویژگی پارتیشن های اختصاصی

پارتیشن ها دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که باعث برتری آنها در میان انواع دیگری از جداکننده ها شده است. این محصولات  نسبت به سایر جدا کننده ها از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه هستند علاوه بر آن نصب پارتیشن های اختصاصی سبب صرفه جویی در وقت و زمان نیز می شود و باعث حداکثر بهینه سازی فضا می شود.

نحوه ساخت پارتیشن های اختصاصی

تنوع و گوناگونی در متریال های مورد استفاده در ساخت پارتیشن سبب شده است که پاسخگوی نیاز های مختلف افراد شود. همچنین این تنوع متریال سبب شده است که پارتیشن های اختصاصی طرح های گوناگونی داشته باشند و در نتیجه بتوان از آنها در ساخت انواع دکوراسیون های شیک و منحصر به فرد استفاده کرد که با این کار می توان بین پارتیشن اختصاصی دو دکوراسیون فضا ، تطابق و هماهنگی ایجاد کرد .

  • پارتیشن های اختصاصی از مواد مختلفی مانند پنل های آلومنیومی ، قاب فلزی و ... ساخته می شوند که در انواع تک جداره و دوجداره به بازار عرضه می گردد .
  • این محصول از جنس های مختلفی مانند ام دی اف ، آلومنیومی ، شیشه ای و ... ساخته می شود که می توان بر حسب هماهنگی با دکوراسیون محیط از انواع مختلف آن استفاده کرد .
  • پارتیشن های اختصاصی دارای ضخامت های متنوعی هستند که در برابر رطوبت مقاوم می باشند و می توان از آنها به عنوان یک عایق در برابر آب و رطوبت و ... استفاده کرد .
  • پارتیشن های اختصاصی از لحاظ ارتفاع دارای تنوع می باشند و می توان از آنها برای ساخت مکان هایی با جداسازی کامل از محیط که دیوار های پارتیشن اختصاصی از کف تا سقف است استفاده کرد . با این کار می توان محیطی کاملا شخصی را ایجاد کرد که دور از دسترس آزار و اذیت های محیط می باشد .
  •  قابلت نصب قفل و ابزار آلات یراق دیگر بر روی این محصول یکی دیگر از ویژگی های آن می باشد و در نتیجه به وسیله آنها می تونیم محیطی امن به وجود آوریم .
  • پارتیشن های اختصاصی به راحتی محیطی دنج و آرام و در عین حال خصوصی برای ما به وجود می آورند که می توان از حفظ حریم خصوصی اطمینان حاصل کرد.

مقاله پیشنهادی: راهکار های بهبود دکوراسیون اداری

دکوراسیون

کاربرد های متنوع پارتیشن های اختصاصی

از انواع مختلف پارتیشن اختصاصی برای جداسازی فضا و ایجاد محیطی آرام و دنج استفاده می شود که می توان بر اساس میل و نیاز مشتری در ابعاد مختلف به وجود آورد . و می تواند عایق مناسبی در برابر رطوبت و صدا و گرما و سرما باشد .

همانطور که می دانید تعیین قیمت پارتیشن های اختصاصی با توجه به فاکتور ها و عواملی مانند ابعاد ، جنس و متریال های مورد استفاده در ساخت آنها ، رنگ و ... و بسیاری موارد دیگر صورت می گیرد. پارتیشن های اختصاصی را می توان به عنوان یک جایگزین مناسب به جای جدا کننده های سنتی مانند دیوار های گچی و سیمانی و ... در نظر گرفت.

مقاله پیشنهادی: قیمت پارتیشن

پارتیشن های اختصاصی برای جدا سازی فضا در انواع مختلف متحرک ، غیر متحرک ، موقت و دائمی و ... هستند و مورد استفاده قرار می گیرند.  این نوع پارتیشن ها به وسیله ستون هایی بر روی زمین نصب می شوند بدون آنکه آسیبی به کف برسانند  می توانند برای مدت طولانی یا کوتاه در آن قرار گیرند.

پارتیشن اختصاصی

انواع مختلف پارتیشن اختصاصی

پارتیشن های اختصاصی را می توان بر اساس جنس و رنگ و ساختار دسته بندی کرد :

  • پارتیشن های اختصاصی آلومنیومی با شیشه  تک جداره
  • پارتیشن آلومنیومی با شیشه دو جداره سند بلاست
  • پارتیشن آلومنیومی با شیشه های سکوریت.

کاربرد های مختلف و متنوع پارتیشن های اختصاصی

انواع مختلف پارتیشن اختصاصی علاوه بر محیط های رسمی و اداری در محیط هایی خصوصی و غیر رسمی نیز کاربرد دارند و در فضا های نسکونی قابلیت نصب دارند. هر قدر پارتیشن اختصاصی از مواد و اجناس مرغوب ساخته شود کیفیت بالاتر و طول عمر بیشتری خواهد داشت .

در محیط هایی که دیوار ها و ستون هایشان کج است و دارای انحناست برای ابینکه فضا را زیبا سازی کنند از پارتیشن های اختصاصی بهره می برند تا ضمن زیبا تر شدن فضا در مدرن شدن آن نیز تحول ایجاد کنند و محیطی زیبا و منحصر بفرد را به وجود آورند.

به اشتراک بگذارید: B D C V
پارتیشن-اختصاصی