قیمت پارتیشن

پارتیشن ها از انواع مختلفی بر خوردار هستند به دلیل تفاوتی که پارتیشن ها در جنس و مواد به کار رفته دارند قیمت متفاوتی نیز دارند برای مثال پارتیشن ام دی اف دوجداره و یا تکجداره از قیمت بیشتری نسبت به پارتیشن های آلومینیومی برخوردار هستند . قیمت پارتیشن ها به عوامل مانند کیفیت ، مرغوبیت و مواد به کار رفته و مقدار مواد به کار گرفته شده در طراحی و ساخت پارتیشن و ... بستگی دارد .

پارتیشن - قیمت پارتیشن

 

قیمت پارتیشن

طراحان با  توجه به نیاز متنوع جوامع پارتیشن هایی با جنس و طرح متفاوت در بازار عرضه می کنند که با توجه به مواردی که گفته شد با قیمت های متفاوتی در بازار عرضه می شوند . طراحان با توجه به نوع  فضا و نیاز کارفرما پارتیشن های متنوعی با توجه به نوع فضا طراحی می کنند . و می توان در بازار پارتیشن های خانگی و اداری را با قیمت مناسب تهیه کرد .

قیمت پارتیشن ها نسبت به سایر جدا کننده ها

پارتیشن نسبت به سایر تقسیم کننده ها و جدا کننده ها مقرون به صرفه تر است . پارتیشن ها از لحاظ اقتصادی نسبت به سایر تقسیم کننده ها مانند دیوار و ... مقرون به صرفه تر است . برای ساخت دیوار ها از مصالح مختلفی مانند گچ ، سیمان ، ماسه ، آجر ، بلوک و .... استفاده می شود . ولی برای پارتیشن بندی به مصالح سنتی نیاز نداریم یکی دیگر از مواردی که می تونیم برای مقایسه دیوار و پارتیشن از آن استفاده کنیم مسئله زمان است ، با استفاده از پارتیشن بندی در وقت و هزینه خود صرفه جویی می کنیم و فضایی روحیه بخش ایجاد می کنیم .

مهم ترین کاربرد پارتیشن ها

یکی از مهم ترین کاربرد پارتیشن ها جداسازی موقت فضا ، قابلیت جابجایی و بهینه سازی فضا و همچنین ایجاد محیط آرام و روح بخش و مدرن است . مواردی که ذکر شد بخش کوچکی از مزایای پارتیشن ها به حساب می آمد . با استفاده از پارتیشن علاوه بر اینکه محیطی مدرن و زیبا طراحی می کنیم می توانیم در وقت ، زمان و هزینه صرفه جویی کنیم .

پارتیشن - قیمت پارتیشن

قیمت پارتیشن ها در انواع مختلف

قیمت پارتیشن ها با توجه به دو مورد یعنی متراژ و ابعاد به کار رفته در طرح و جنس مواد و متریال استفاده شده در پارتیشن محاسبه می شود . پس اگر در مکانی با ابعاد و متراژ بالا از پارتیشن استفاده کنیم باید هزینه بالاتری نسبت به فضای کوچک با ابعاد کوچک تر پرداخت کنیم . می توانیم برای کاهش هزینه ها از قیمت های استثنائی و مناسب اریک پارتیشن بهره مند شویم .

به دلیل مواد و متریال زیادی که در پارتیشن های با ابعاد بالا استفاده می شود این پارتیشن ها از قیمت بالاتری برخوردار هستند.

پارتیشن ها با توجه به کاربردی که دارند و فضایی که در آن استفاده می شوند قیمت متفاوتی دارند برای مثال می توان به پارتیشن های فانتزی اشاره کرد که بیشتر در دکوراسیون داخلی به جهت زیباسازی فضا استفاده می شود اشاره کرد ، یکی دیگر از موارد کاربرد پارتیشن ها ، پارتیشن های اداری می باشند که با متراژ و ابعاد بالا و با قیمت های بسیار متفاوتی وجود دارند .در مجموع می توان به این مورد اشاره کرد که پارتیشن ها دارای هر متریال و ابعاد و طرح و نقشی که باشند از سایر جدا کننده ها و تقسیم کننده ها قیمت مناسب تری دارند .با توجه به نیاز مردم و موارد مشاهده شده اغلب پارتیشن هایی که در فضا های اداری برای جداکردن محیط کار کارکنان استفاده می شود از متریال چوب ، ام دی اف ، شیشه می باشند . و با توجه به موادی که در ساخت آن ها استفاده شده است قیمت گذاری می شوند.

پارتیشن ها از چه لحاظ دارای قیمت های متنوعی هستند؟

پارتیشن های فانتزی یکی دیگر از انواع پارتیشن ها است که با توجه به جنس و نوعشان دارای قیمت های متفاوتی می باشند . باید به این نکته توجه کرد که پارتیشن های فانتزی به عنوان یک عنصر مهم دکوراسیون مورد استفاده قرار می گیرد .

از جمله عوامل موثر در قیمت پارتیشن ها میزان دوام و متریال به کار برده شده در پارتیشن می باشد .

یک اصل مهمی که در اجناس وجود دارد این است که گرانی هر کالایی دلیل بر کیفیت کالا نیست پس نمی توان گفت اگر این پارتیشن گران است پس کیفیت بهتری نیز دارد .

برای تهیه یک پارتیشن با کیفیت و مرغوبیت بالا و قیمت مناسب باید به متخصصان مجرب و کار بلدی همانند متخصصان آرکا پارتیشن مراجعه کنید ، تا به هدف خود برسید .

قیمت پارتیشن

پارتیشن های پر کاربرد با قیمت متنوع

یکی از پرکاربرد ترین پارتیشن ها ، پارتیشن های متحرک با قابلیت جا به جایی در فضاهای خصوصی و غیر خصوصی می باشند .

به دلیل متحرک بودن این گونه پارتیشن ها می توانیم در هر زمان نسبت به تغییر دکوراسیون اقدام کنیم . قیمت پارتیشن های متحرک نیز مانند دیگر پارتیشن ها بر اساس فاکتورهایی مانند متراژ ، ابعاد ، مواد به کار گرفته شده و .... محاسبه می شود .

پارتیشن شیشه ای یکی از مهم ترین نوع پارتیشن ها در فضاهای مسکونی می باشد در ساخت پارتیشن های شیشه ای از شیشه های مات و شفاف و شیشه های سکوریت استفاده می شود که شیشه سکوریت نسبت به انواع دیگر شیشه ها مهم تر می باشد .

در محیط های اداری از پارتیشن با جنس ام دی اف استفاده می شود که در نمایندگی های مختلف قیمت های متفاوتی دارد .

ویژگی مشترک میان پارتیشن ها

پارتیشن ها علاوه بر تفاوت هایی که دارند دارای شباهت هایی نیز می باشند از جمله این شباهت ها می توان به رنگ طرح ها ، امکان مونتاژ و دمونتاژ کردن و امکان نصب و جا به جایی بدون آسیب رسیدن به کف و همچنین ایجاد محیطی زیبا اشاره کرد.

قیمت پارتیشن های گوناگون

قیمت  پارتیشن های اداری نسبت به پارتیشن های کاذب ارزان تر می باشند. قیمت این پارتیشن ها مختلف هستند که مشتریان بر حسب بودجه ای که دارند پارتیشن مناسب با بودجه خود را بر می گزینند و خریداری می کنند. یکی از جداکننده های موقتی که امروزه بسیار محبوب می باشند این پارتیشن ها می باشند.

قیمت پارتیشن اداری دوجداره شیشه ای

توسط این پارتیشن های دوجداره می توان اتاق هایی در فضای اداره توسط این پارتیشن ها بوجود آورد و دیوارهایی جداکننده ایجاد کرد که دارای استحکام لازم می باشند. به عنوان دکور بر روی دیوار می توان از این پارتیشن ها استفاده کرد. پارتیشن امکان ایجاد اتاقی مجزا با ارتفاعی تا سقف را به شما خواهد داد، این اتاق مکانی به طور کامل مجزا از پیرامون خود خواهد شد. اگر از این نوع پارتیشن ها استفاده کردید باید سیستم برودتی و مستقلی را به کار ببرید. برای این قسمت تأمین نور کافی دارای اهمیت می باشد. پارتیشنی که دارای شیشه شفاف و نورگیر باشد مناسب تر می باشد. این پارتیشن ها قابلیت تغییر ابعاد شیشه را دارند و می توان لایه های قسمت های چوبی آن را کاهش یا افزایش داد.

برخی از قاب ها جهت استفاده برای این محصولات در نظر گرفته خواهد شد که با دستگاه های سن ان سی آن ها را برش می زندد و در فرم های به خصوصی طراحی خواهند شد و بر این اساس مکان نصب شیشه روی پارتیشن به طور کلی دلخواه و سلیقه ای می باشد. در این میان شما خواهید توانست  فرم های کوتاه پارتیشن را مورد استفاده قرار دهید، قیمت پارتیشن های اداری که فرم کوتاه در مقایسه با طرح های دیگری که دارای ارتفاع زیادی هستند ارزان تر می باشند. ازتفاع این پارتیشن ها را می توان تغییر داد و مقدار پنل و شیشه آن ها نیز به نظر کاربر وابسته می باشد.می توان در طراحی قفسه ها و کمد ها برش های عرضی را مورد استفاده قرار داد.

قیمت پارتیشن اداری ام دی اف

یکی از زیباترین و مدرن ترین گزینه ها پارتیشن های اداری، پارتیشن های ام دی اف می باشند. این پارتیشن های ام دی اف دارای رنگ بندی ب خصوص و ارتفاع های مختلف می باشند و اینگونه به بازار عرضه می شوند.

پارتیشن های ام دی اف دارای ارتفاعی بلند و کوتاه می باشند که باعث می شود جلوه ای به خصوص به فضا بدهد. تاثیرگذاری این پارتیشن ها می تواند به همسان سازی دقیق مواد به کار گرفته در این طرح ها بیشتر شود.

با تقسیم بندی درست فضای پارتیشن بسیار همسان خواهد شد و می توان لایه هایی که در این مسیر به کار رفته اند بر تمامی دیوار ها انجام داد و این از به کار بردن داکت روی پارتیشن که موجب بوجود آمدن ظاهری نامناسب می شود جلوگیری به عمل می آورد. همچنین کابل ها و سیم هایی که در فضاها مورد استفاده قرار می گیرند با این روش توسط پارتیشن ها به خوبی پوشیده می شوند و مخاطب آن ها را نخواهد دید.

همه موارد ذکر شده بر قیمت پارتیشن موثر خواهد بود.

 

به اشتراک بگذارید: B D C V
قیمت-پارتیشن