مقایسه دقیق انواع پارتیشن بندی اداری

آیا می‌دانید وجود مزاحمت‌های پیاپی و نفوذ صداهای مختلف یکی از مشکلات بسیار مطرح در ادارات مختلف می‌باشد؟ شما می‌توانید با استفاده از پارتیشن بندی فضاهای موجود را به بهترین شکل ممکن تقسیم‌بندی نموده و از نفوذ هرگونه مزاحمت در امان باشید. در خصوص انواع مختلفی از پارتیشن بندی می‌بایست با بررسی دقیق ویژگی‌های هر یک بهترین مدل را انتخاب نمایید. دقت نمایید که انتخاب درست یک پارتیشن بندی علاوه بر کارایی و کیفیت، وابستگی شدیدی به هزینه‌های آن داشته و شما می‌بایست مدلی که دارای همخوانی بسیار مطرح در خصوص فضای اداره‌تان است انتخاب نمایید. متن زیر با مقایسه دقیق و شفاف انواع پارتیشن بندی بهترین مدل را به شما معرفی خواهد نمود.

پارتیشن اداری تک جداره

در این مدل از پارتیشن اغلب یکی از بهترین و پرمصرف‌ترین مدل پارتیشن اداری می‌باشد. در این مدل‌های استفاده از چوب و شیشه‌هایی که دارای یک جداره هستند از ارکان اصلی محسوب می‌شود. در پارتیشن تک جداره اغلب نمونه‌های مختلفی از چیدمان فراهم‌شده که با توجه به سبک فضا تعیین می‌شود. دقت نمایید که این سبک از پارتیشن بندی را می‌توان در سایر روال‌های شرکت‌ها نیز استفاده نمود. از بهترین کیفیت این نوع پارتیشن بندی حمل‌ونقل و جابجایی ساده آن می‌باشد. پارتیشن اداری تک جداره به‌نوعی دارای طرح‌بندی‌های کاملاً مکانیزه بوده و با استفاده از نرم‌افزارهای بسیار مجهز طراحی و اعمال می‌شود. در نظر داشته باشید که استفاده از پارتیشن اداری تک جداره با توجه میزان فضای آزاد شما می‌تواند به بهترین شکل ممکن نصب شود.

پارتیشن

بررسی پارتیشن بندی دوجداره

پارتیشن بندی دوجداره از دسته مدل‌های پیشرفته‌تر از مدل از اول می‌باشد. در این مدل مهم‌ترین رکن استفاده از ابزاری می‌باشد که انتشار صدا و هرگونه مزاحمت را به صفر برساند. استفاده از پارتیشن بندی دوجداره مستلزم قدرتمندترین شیشه‌های ضد صدا می‌باشد، این مدل‌ها اغلب دارای قیمتی به نسبت گران‌تر از مدل تک جداره می‌باشد. دقت نمایید که استفاده از چوب‌های ام دی اف در این مدل از پارتیشن بسیار زیبا و قابل قبول می باشد. استفاده از پارتیشن بندی دوجداره اغلب در ادارات که نیاز به فضاهایی بسیار ساکت می باشد مناسب خواهد بود.

پارتیشن

پارتیشن اداری شیشه ای

آیا می‌دانید پارتیشن در مدل‌های شیشه ای از دسته شیک‌ترین مدل‌هایی می باشد که شما می‌توانید محیط شرکت خود را با آن بسیار صمیمی و زیبا نمایید؟ این سبک از پارتیشن دارای دیواره‌های شیشه ای بسیار شفاف بوده و درواقع احساس صمیمت بسیار زیادی در ببین همکاران ایجاد خواهد نمود. در نظر داشته باشید که استفاده از این مدل از پارتیشن در اداراتی که انجام کارهای تیمی در آن بیشتر دیده می‌شود مناسب‌تر می باشد. استفاده از سر قفل‌های مجزا از دسته بهترین گزینه‌ها در این مدل از پارتیشن است. استفاده از رنگ بندیهای بسیار زیبا در خصوص این سبک از پارتیشن ها اغلب به صورت است که شما می توانید هر قسمت را با توجه به نیاز خود بررسی نمایید. این سبک ها خود می تواند شامل قیمت های مناسب و ایده آل باشد. قیمت پارتیشن شیشه ای اغلب می تواند با توجه به تک جداره و یا دو جداره بودن تعیین شود.

مقاله پیشنهادی : خصوصیات و کاربرد پارتیشن های شیشه ای

 

پارتیشن

انواع پارتیشن بندی چوبی

در خصوص انواع مدل‌های چوبی در پارتیشن می‌توانیم در ابتدا به این موضوع اشاره نماییم که این مدل از پارتیشن بندی‌ها دارای دسته‌بندی‌های مختلفی هستند. در سبک‌های اول به‌صورت ترکیبی با شیشه بوده و اغلب میزان بیشتری از آن از چوب ام دی اف تشکیل‌شده است. در سبک‌های تمام چوب از این پارتیشن دیده می‌شود که میزان انتشار تصویر و صدا بسیار محدود بوده و از این مدل اغلب در مکان‌هایی که دارای فضای امنیتی است استفاده می‌شود. قیمت برآورده شده برای پارتیشن بندی چوبی اغلب با توجه به نوع ساخت آن می‌تواند متغیر باشد. پارتیشن های چوبی اغلب دارای رنگ بندی های روشن و تیره می باشند با توجه به این موضوع که شما در کدام فصل هستید و نیاز به کدام مدل ها دارید می توانید از مدل های مختلف آن استفاده نمایید. مدل های رنگ روشن آن فضای اداره شما را بیسار بزرگتر می نماید. این مدل ها برای افرادی که دارای ادارات کوچکتری هستند مناسب می باشد.

مقاله پیشنهادی : آشنایی با پارتیشن‌ها و انواع آن‌ها

بررسی پارتیشن بندی آلومینیومی

پارتیشن آلومینیومی از دسته نمونه‌هایی است که کمی محدودتر از سایر مدل‌ها بوده و این موضوع به دلیل محدود بودن این جنس از فلز در بازار می باشد. پارتیشن بندی آلومینیومی اغلب بسیار سبک و مناسب می باشد. این مدل‌ها دارای نمونه‌های ارزان بوده و می‌تواند در روال‌های اداری مختلفی استفاده شود. درواقع پارتیشن آلومینیومی گاهی می‌تواند در فضاهای بسیار کوچک مناسب و قابل قبول باشد. این سبک از محصولات به‌صورت اینترنتی نیز قابل سفارش می باشد. شما می‌توانید این سبک از پارتیشن را حتی به‌صورت ترکیبی خریداری نمایید زیرا استفاده از این جنس اغلب در کنار شیشه بسیار مناسب می باشد.

پارتیشن

مقایسه انواع پارتیشن اداری

با توجه به نمونه‌هایی توضیح داده‌شده می‌توان به این نتیجه رسید که پارتیشن بندی تک جداره از دسته متداول‌ترین نمونه‌های عرضه‌شده در بازار بوده و این مدل دارای مدل‌های چوبی و چوبی شیشه ای می باشد قیمت این مدل ارزان‌تر اما میزان صدا در آن تا حدودی قابل‌نفوذ می باشد. پارتیشن بندی دوجداره از نمونه بسیار قدرتمند عرضه‌شده در بازار می باشد که خود دارای چندین درجه می باشد و مدل‌های درجه‌یک آن بسیار ایمن و قابل قبول می باشد این مدل از پارتیشن بندی اغلب بسیار گران هستند. در سبک‌های چوبی دیده می‌شود که اغلب دارای طرح‌بندی‌های بسیار شیک بوده و در شرکت‌های تجاری استفاده از پارتیشن بندی چوبی بسیار مناسب می باشد. پارتیشن بندی فلزی و آلومینیومی از دسته‌های محدود در بازار بوده و برای فضای محدود با هزینه ارزان مناسب می باشد. در خصوص پارتیشن بندی شیشه ای نیز می‌توان این‌طور بررسی نمود که از دسته مدل‌های فانتزی می باشد و دارای شیشه‌های رنگی و زیبا بوده و در فضاهای با صمیمیت بیشتر دیده می‌شود.

مقاله پیشنهادی : پارتیشن و انواع آن در محیط‌های اداری

پارتیشن

 

روش‌های خرید پارتیشن بندی

شما می‌توانید با استفاده از روش‌های اینترنتی وارد سامانه‌های مختلف شده و از گروه‌هایی که در این زمینه آماده مشاوره هستند استفاده نمایید. تیم های متخصص در این بین بهترین مدل برای فضا شما را به شما پیشنهاد داده این موضوع سبب می‌شود که انتخابی درست و قابل قبول داشته باشید. دقت نمایید که اغلب نمونه‌های مطرح در خصوص این محصولات می‌بایست توسط تیم های خبر به مرحله انجام رسیده و هرگونه سهل‌انگاری در این خصوص اغلب با مشکلات گسترده‌ای همراه می باشد. در خصوص انتخاب درست کدام‌یک از جنس‌ها می‌توانید مدل‌های مختلف را به همراه تصاویر آن موردبررسی قرار داده و با استفاده از نرم‌افزارهای مطرح می‌توانید یک دمو ایده آل از آن را قبل از سفارش مورد بررسی قرار دهید.

همین حالا با آرکا پارتیشن تماس بگیرید ...

 

به اشتراک بگذارید: B D C V
آرکا-پارتیشن-25